Radiofrekvence

 

Nová metoda radiofrekvence nahrazuje operace facelift i liposukci v kombinaci s infračerveným světlem. Ošetření přístrojem dokáže redukovat vrásky daleko efektivněji a rychleji. Vyššího účinku se dosahuje u obličeje ještě v kombinaci s frakcionovaným laserem.

Přístrojem se zahřívá podkožní tkáň a podporuje se tak tvorba nového kolagenu v pleti. Radiofrekvence propouští teplo do mazových žláz, efektivně kontroluje maz, stahuje póry a předchází tvorbě akné. V případě tukových vrstev a celulitidy proniká radiofrekvenční energie hluboko do tukové vrstvy a spolu s celulitidou ji tak účinně odbourává. Ošetření lze provádět během léta a je vhodné i pro pacienty s vyšší pigmentací.

Obličej
Kromě vypnutí pleti, zvýšení její elasticity a výrazné redukci vrásek po ošetření radiofrekvencí pomáhá metoda bojovat s akné a podporuje zmenšování pórů. Výsledky se dostavují již po jednom měsíci. Jedno sezení trvá zhruba 20 minut, případné mírné zarudnutí mizí již po jedné hodině.

Tělo
V případě tělového ošetření dochází k redukci tuku, modelaci postavy, odstranění celulitidy a vypnutí kůže. Zákrok je díky současnému chlazení pokožky téměř bezbolestný. Během procedury je cítit na pokožce pouze teplo. Ošetření jedné problematické partie trvá zhruba minimálně 10 minut, většinou ošetřujeme 3 – 4 části. Počítejte tedy vždy 40 – 60 minut na jednu proceduru. Jedná se o neinvazivní ošetření bez vedlejších účinků.

Radiofrekvence  
ošetření 999,-/45 min

kontakty:

Studio Silent
Vážného 21, Brno-Řečkovice, 621 00
- na konečné tramvaje č. 1 (Řečkovice)

recepce tel.: +420 725 04 28 28
e-mail: info@studio-silent.cz

facebook najdete nás i na facebooku

napište nám: